Medycyna domowo
Mleko dla wymagających niemowląt

Mleko dla wymagających niemowląt

Karmienie niemowlaków mlekiem modyfikowanym nie powoduje wolniejszego rozwoju czy też wzrostu, jak to się powszechnie uważa. Wiele osób wciąż stanowczo sądzi, że tylko mleko z piersi matki jest w stanie dostarczyć maluchom wartościowych składników odżywczych, dzięki którym mogą rozwijać się w sposób prawidłowy.Mleko dla wymagających niemowląt – galeria

nan ha

Foto: pixabay.com

dzień matki

Foto: pixabay.com

Oczywiście jest to mit, co najlepiej udowadniają dzieciaki na mleku modyfikowanym, które rozwijają się w takim samym tempie co ich rówieśnicy na mleku z piersi. Dodatkowo, nie zawsze jest możliwość długiego karmienia piersią. Coraz częściej bowiem zdarza się tak, że dzieci nie tolerują konkretnego składnika w mleku i trzeba się jakoś ratować. Na szczęście na naszym rynku dostępne są produkty, które są dedykowane wszystkim maluchom, posiadającym dolegliwości żywieniowe.

Nietolerancja konkretnych składników powoduje, że…

Nietolerancja konkretnych składników powoduje, że dzieci mogą przyjmować tylko określone produkty, które pozwalają im zaspokoić głód. Niekwestionowanym liderem wśród producentów żywności dla wymagających dzieci są produkty nan ha. W ofercie mamy więc dostępnych bardzo wiele rozwiązań, które sprawdzą się u wszystkich maluchów, nie mogących jeść tradycyjnego mleka modyfikowanego. Mamy więc do wyboru np.

mleko zapobiegające alergii, które pozwala niemowlakom z alergiami spożywczymi jeść regularne i smaczne posiłki. Coraz częściej rodzice muszą również decydować się na mleko bezlaktozowe, ponieważ niemowlak może być uczulony na laktozę, która znajduje się w tradycyjnym mleku. Dzisiaj więc nie trzeba obawiać się tego, że maluchy z bardziej wrażliwymi żołądkami są pozbawione pożywnego i smacznego jedzenia.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>