Medycyna domowo
Cetaphil Da Ultra – charakterystyka preparatu

Cetaphil Da Ultra – charakterystyka preparatu

Atopowe zapalenie skóry jest uporczywym schorzeniem dla wielu ludzi. By zachować dobry jej stan, muszą oni stosować odpowiednie preparaty. Cetaphil Da Ultra jest jednym z chętniej wybieranych. Czym charakteryzuje się ten środek. Oto kilka informacji.


uzupełnia brakujące w skórze lipidy. Jest on rekomendowany przez licznych dermatologów do stosowania w przypadku Atopowego Zapalenia Skóry, jak również w przypadku wyprysku. Dzięki specjalnie opracowanemu składowi jest on polecany w sytuacjach, gdy dana osoba ma bardzo suchą skórę. Cetaphil Da Ultra może być także stosowany przez dzieci – już od pierwszego dnia życia. Jeśli chodzi o skład, to preparat zawiera unikalny kompleks pięciu kluczowych składników, które doskonale chronią skórę, jak też gwarantują odpowiednie nawilżenie.

W składzie znajduje się m…

W składzie znajduje się m. in.: PCA, masło Shea, a ponadto olej z orzechów makadamia, panthenol i silikony. Cetaphil Da Ultra nie zawiera substancji alergizujących i drażniących i dlatego może być stosowany przez osoby z wrażliwą skórą.

Galeria

http://www.apteka-melissa.pl/

Foto: pixabay.com

Z kolei lekka konsystencja preparatu powoduje, ze krem łatwo się rozprowadza i dość szybko wchłania. By uzyskać dobre efekty, warto kremowy preparat aplikować tak często, jak tylko jest to konieczne. Co więcej – nie ma ograniczeń przed stosowaniem go nawet na twarz, czy powieki.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>