Medycyna domowo
Dla skóry wrażliwej – Rubialine

Dla skóry wrażliwej – Rubialine

Pękające naczynka krwionośne, podrażnienia, rumień czy trądzik różowaty. To problemy z cerą, które są bardzo trudne do opanowania, w pielęgnacji. Są również bardzo uciążliwie dla osób dotkniętych taką przypadłością. Odczuwają one duży dyskomfort, ponieważ taka nadwrażliwa i nadreaktywna skóra piecze, szczypie. Problemem są również wizualne efekty tego rodzaju dermatologicznych dolegliwości. Oczywiście należy zasięgnąć porady lekarza, dermatologa, który z pewnością zaleci m.


porady stylistki

Foto: pixabay.com

in…

in. używanie odpowiednich dermokosmetyków. Są to specyficzne preparaty, które zapewniają nie tylko pielęgnację, regenerację, ale również stanowią kurację dla wymagającej cery. W przypadku skóry nadmiernie reaktywnej bardzo często wybór pada na serię Rubialine z Laboratorium SVR. Rubialine to kompletny zestaw produktów, które przynoszą ulgę osobom, które borykają się ze skłonnością do rumienia, podrażnień, trądziku różowatego oraz z cerą naczynkową.

Preparaty te z jednej strony łagodzą przykre objawy takie jak uczucie gorąca, pieczenie, szczypanie czy widoczne zaczerwienienia, pajączki oraz rumień. Z drugiej strony zapobiegają powstawaniu kolejnych zmian, mają więc także działanie lecznicze i profilaktyczne. Pielęgnacja skóry skłonnej do rumienia i naczynkowej wymaga zastosowania odpowiednich kosmetyków. Niewłaściwy dobór produktów to nie tylko brak rezultatów, ale również możliwość dodatkowego podrażnienia i tak wrażliwej skóry.

Seria Rubialine to kompleksowa pielęgnacja i kuracja dla trudnej skóry skłonnej do podrażnień, w tym również dla cery, która jest sucha albo bardzo sucha. Laboratoria SVR oferują żel i wodę micelarną Rubialine, zapewniając skuteczne, bezpieczne i delikatne oczyszczanie. W serii znajdziemy też krem do cery naczyniowej, krem Rubialine Riche do skóry suchej i bardzo suchej oraz ochronny krem z filtrem SPF 50. Dzięki temu można zadbać o cerę na każdym etapie pielęgnacji.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>