Medycyna domowo
Kuracja przeciwzmarszczkowa – seria Flavo-C

Kuracja przeciwzmarszczkowa – seria Flavo-C

Skuteczna pielęgnacja cery dojrzałej to wyzwanie dla producentów kosmetyków. Szczególnie, że powstające albo już istniejące zmarszczki to na ogół nie jedyny problem współczesnych, dojrzałych kobiet. Okazuje się, że trzeba znaleźć takie produkty, które nawilżają, regenerują, działają przeciwzmarszczkowo, poradzą sobie z cerą suchą, wrażliwą czy skłonną do podrażnień. Stąd coraz większe zainteresowanie tzw.


dermokosmetykami, które zapewniają swoistą terapię w połączeniu ze skuteczną pielęgnacją. Laboratorium Auriga to jeden z cenionych producentów kosmetyków dermoaktywnych. Zapewnia preparaty do twarzy i ciała, kosmetyki dla najbardziej wymagającej skóry. Seria Flavo-C to odpowiedź na potrzeby dotyczące efektywnej kuracji przeciwzmarszczkowej. Składnikiem aktywnym w preparatach serii Flavo-C jest witamina C. Na pozór może się zatem wydawać, że nie są to kosmetyki wyjątkowe czy bardziej skuteczne.

Warto jednak wiedzieć, że w…

Warto jednak wiedzieć, że w produktach Flavo-C zastosowano jedyną aktywnie działającą postać tej witaminy, czyli formę lewoskrętną kwasu askorbinowego. W przypadku Serum Flavo-C w wersji Forte użyto witaminy C w najwyższym 15 – procentowym stężeniu. W kosmetykach tej serii dobroczynny wpływ ma również Ginkgo Biloba. Co zatem dają dermokosmetyki Flavo-C, jakie są efekty ich stosowania. Przede wszystkim kompleksowe zastosowanie kremów, kuracji, masek to rewitalizacja i odżywanie skóry.

Galeria

flavo-c

Foto: pixabay.com

flavo-c

Foto: pixabay.com

Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu, preparaty zapewniają ochronę cery przed szkodliwymi czynnikami. Kosmetyki Flavo-C stymulują także biosyntezę włókien kolagenowych, czyli nadają skórze elastyczność, redukują zmarszczki. Gama produktów Auriga w serii Flavo-C obejmuje kosmetyki niezbędne do kompleksowego zadbania o kondycję skóry. Znajdziemy tu krem nawilżający, Serum, Forte Serum, maseczkę peel of oraz błyskawicznie liftingującą.

Jedna odpowiedźto “Kuracja przeciwzmarszczkowa – seria Flavo-C”

  1. Mroczna_Lady pisze:

    Ja stosuję serum do twarzy Flavo-C i jestem z niego bardzo zadowolona. Moje mimiczne zmarszczki wokół oczu i ust zniknęły. Moja twarz prezentuje się także młodziej.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>