Medycyna domowo
Test ciążowy

Test ciążowy

Zanim będziemy przekonane o tym, czy to już upragniona ciąża, czy może tylko fałszywy alarm poznajmy samą siebie. Wiadomo są pewne objawy, które pozwolą nam przekonać się o tym, czy to już ciąża. Jednak by mieć pewność musimy już sprawdzić wyniki testu ciążowego, a do tego przydatny jest właśnie tester ciążowy.A więc zanim wybierzemy się…

A więc zanim wybierzemy się do lekarza zróbmy testy ciążowe, a lekarz wtedy już tylko potwierdzi nasz stan. Takie testy oparte są na wynikach z krwi i moczu. Takie wyniki testów ciążowych na przeprowadzić samodzielnie w domu, oczywiście zawsze istnieje pomyłka. Zresztą jak i we wszystkim czasami coś nie wyjdzie. Takie testy ciążowe można zakupić w aptekach, a wyniki testu ciążowego są bardzo proste do odczytu. Oczywiście jeśli test wykonany jest nieprawidłowo lub za wcześnie może dojść do błędnego odczytu i pomyłka raczej pewna. Rozróżniamy testy płytkowe, testy paskowe, testy strumieniowe.

Wystarczy wykonać któryś z wymienionych…

Wystarczy wykonać któryś z wymienionych testów, by poznać nasz wynik. Okaże się wtedy, czy będzie to wielka radość, czy może raczej smutna wiadomość. Jednak by zyskać pewność stuprocentową potrzebne są testy wykonane w laboratoriach. Tam już nie powinno być pomyłki w odczytaniu wyników. Jeśli wynik testu ciążowego będzie pozytywne, to znaczy, że zostaniesz mamą.

Jedna odpowiedźto “Test ciążowy”

  1. Michał pisze:

    Test ciążowy to bardzo ważna sprawa. My z żoną mieliśmy już z pięć takich prób i dwa okazały się pozytywne. Towarzyszyły im przeróżne emocje.Ciekawe czy jeszcze jakieś przed nami.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>